В Одесі вручили підозру логопеду, яка побила маленьку дитину

Жінці загрожує два роки тюрми за недозволені педагогічні прийоми.

Майже півтора року тривало слідство в справі одеського логопеда Яни Єфименко. Викрити педагога допомогла камера спостереження, яку батьки встановили в дитячій кімнаті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Камера зафільмувала, як найнятий логопед лупцює дитину, закриває хлопчику рота, коли той просить про допомогу, та жбурляє його на стілець і підлогу. Медична експертиза знайшла в маленького Миколки синці в ділянці нижньої щелепи, заднього передпліччя та на обох стегнах.

ВідеоОдеському логопеду, яка лупцювала маленького хлопчика, загрожує до двох років ув'язнення

Тепер правоохоронці нарешті вручили жінці підозру в завданні тілесних ушкоджень дитині, а суд відправив її під домашній арешт. Педагогу загрожує до двох років позбавлення волі. Після інциденту прізвище логопеда роботодавці внесли в "чорний список".

Як повідомлялося, в Одесі логопед застосувала силові прийоми проти дитини. Мати 5-річного хлопчика Ольга Кучеренко поширила в Мережі відео, як над її сином знущається дипломований фахівець із виправлення дефектів мови. Камера спостереження зафіксувала, як уже на третій хвилині заняття жінка зачиняє двері кімнати і починає бити дитину по обличчю, штурхати та сіпати. У такий спосіб 5-річного малюка буцімто лікували від заїкання. Дипломований логопед пояснила родині свій вчинок особистими проблемами і вибачилася. "Пробачте, сказала. Ні співчуття до дитини, ні жалю не було на обличчі", – розповідає бабуся хлопчика Надія Зелінченко.

Залиште свій коментар