В органах прокуратури майже півтисячі вакантних місць - Севрук

Без спеціальної комісії неможливо заповнити кадрами вакантні посади

В органах прокуратури на сьогодні вакантними залишаються майже півтисячі посад. Про це заявив в. о. генерального прокурора Юрій Севрук, пише "Укрінформ".

Він наголосив, що заповнити вільні посади кадрами можливо за допомогою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії (КДК), яка і вирішує кадрові питання.

"На даний час в органах прокуратури є 490 вакансій. Заповнити ці посади без Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії органи прокуратури не можуть", - сказав Севрук.

До складу КДК повинні входити 11 членів, 5 з яких мають бути делеговані Всеукраїнською конференцією прокурорів до 29 квітня. Окрім того, ще 3 членів комісії будуть призначені від Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, а також до КДК увійдуть 2 науковці та 1 адвокат.

"Рада прокурорів надаватиме рекомендації генеральному прокурору на призначення осіб на адміністративні посади, але якщо генпрокурор не погодиться з їх кандидатурами, то має повідомити про це Раду прокурорів і це рішення (генпрокурора - ред.) може бути оскаржене в КДК", - заявив Севрук.

У ГПУ також вважають, що завдяки КДК вдасться уникнути тиску в органах прокуратури в питання призначення на посади.

Нагадаємо, начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк завляв, що у Генпрокуратурі звільняють "незручних" слідчих під приводом реорганізації Головного слідчого управління ГПУ. За словами Горбатюка, за 19 років його роботи в ГПУ, таких реорганізацій було 14. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: