Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Раді запропонували скасувати підвищення зарплат суддям

Відповідний законопроект зареєстрували та опублікували.

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає вилучення норми про підвищення посадових окладів для суддів.

Про це йдеться на сайті парламенту.

Нардепи вважають, що таким чином зможуть зекономити для бюджету 2,8 млрд гривень. Адже цей законопроект пропонує виключити із Закону України про судоустрій і статус суддів норму щодо визначення від 1 січня 2019 року посадових окладів для судді місцевого суду в розмірі 25 прожиткових мінімумів і для судді апеляційного суду та вищого спеціалізованого суду - 40 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлений на 1 січня року.

Таким чином, у разі ухвалення законопроекту, розмір посадових окладів складе для судді місцевого суду 20 прожиткових мінімумів і для судді апеляційного суду та вищого спеціалізованого суду - 30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Нагадаємо, нещодавно десятки адвокатів і громадських діячів збирають підписи на підтримку судді Лариси Цокол, котра відпустила Міхеіла Саакашвілі. Її відсторонили від роботи та рекомендували звільнити.

ВідеоДесятки адвокатів і громадських діячів збирають підписи на підтримку екс-судді Лариси Цокол

Ларису Цокол минулого тижня відсторонили від роботи і рекомендували звільнити. Цю пропозицію ще має розглянути Вища Рада правосуддя. Юристи ж певні, підстав карати суддю, ще й так суворо - немає, і вбачають у цьому тиск на служительку Феміди.

Десятки адвокатів і громадських діячів збирають підписи на підтримку екс-судді Лариси Цокол

Залиште свій коментар

Вибір редакції