В Тернопільській області зафіксовано нові штами коронавірусу

В Тернопільській області зафіксовано нові штами коронавірусу

Фото: Associated Press

Вірус вражає не тільки людей літнього віку, а й молодих, частіше хворіють діти.

В Тернопільській області зафіксували "британський" та "південноафриканський" штами коронавірусу. Циркуляцію вірусів в регіоні підтвердила німецька лабораторія "Шаріте". Про це сьогодні, 7 квітня, повідомила начальниця управлінння охорони здоров`я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко, передає пресслужба облдержадміністрації.

"Нові різновиди коронавірусу є контагіозніші, хвороба проявляється скоріше, а сам перебіг хвороби – складний. Крім того, вірус вражає не тільки людей літнього віку, а й молодих, частіше хворіють діти", - сказав Ольга Ярмоленко.

Крім того вона повідомила, що на Тернопільщині зросла кількість летальних випадків, пов`язаних з COVID-19.

"За останню добу зареєстровано 19 летальних випадків, 6 квітня зафіксовано 21 летальний випадок. Так, якщо за минулий рік було 460 летальних випадків, то лише за перший квартал 2021-го ми вже доходимо до цього показника", - констатувала начальниця управління охорони здоров`я.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано два штами коронавірусу, які панують в усіх областях. Йдеться про "британський" і "південноафриканський" штами COVID-19, які є заразнішими і агресивнішими.

Новини України: через британський штам інфекційні відділення переповнені

Новини України: через британський штам інфекційні відділення переповнені

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація