В українців досі "згорають" відпустки через невидачу закордонних паспортів

Дата публікації
В українців досі "згорають" відпустки через невидачу закордонних паспортів

Ситуація з закордонними паспортами досі не зрушила з мертвої точки

Шанс врятувати подорож за кордон є у мешканців Рівненщини.

Десятки тисяч українців досі сидять на валізах через проблеми з видачею термінових закордонних паспортів, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Нагадаємо, затримки почалися після того, як змінився виробник бланків документів. Ним тепер є поліграфкомбінат "Україна". Виробництво там мало стартувати 8 липня, а з 10-го документи вже мали відвантажувати в регіони.

"Термінів не повідомляють конкретно. Кажуть, до серпня можна чекати", - скаржаться відвідувачі паспортних столів, у яких вже "згорають" заплановані відпустки.

Міграційна служба в Києві від коментарів утримується.

Ситуація наразі не зрушила з мертвої точки, проте шанс врятувати відпустку все ж є. Рівненщина, наприклад, молиться на завтрашній день. На паспорти тут дехто чекає ще з кінця травня.

В Україні ніяк не вирішать проблему із закордонними паспортами

В Україні ніяк не вирішать проблему із закордонними паспортами

"Завтра (12 липня, - ред.) очікуємо першу партію. Будемо працювати по суботах для того, щоб роздати документи всім кому потрібно виїхати", - запевнила керівник УДМС Рівненщини Лідія Драпчинська.

Охочі подорожувати тим часом на держустанови сподіваються, але й самі не зівають. Черги, про всяк випадок, займають ще з ночі.

Кореспондент Людмила Бадалян та Олександр Курсик

Наступна публікація