Українська авіакомпанія закупить два пасажирських літаки Ан-158

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Антонов" поставить українській авіакомпанії два літаки місткістю 97 крісел.

Держпідприємство "Антонов" заявило, що через шість місяців поставить українській авіакомпанії "Fanair" два літаки Ан-158, виробництво яких нещодавно було відновлено.

"Відповідно до Меморандуму, підписаному 12 жовтня 2018 року, ДП "Антонов" через шість місяців після активації контракту за схемою фінансового лізингу поставить авіакомпанії "Fanair" два літаки Ан-158 в конфігурації 97 крісел", - йдеться у повідомленні держпідприємства у Facebook.

Зазначається, що підписаний меморандум стане підґрунтям для запуску фінансування проекту.

Відповідно до Меморандуму, підписаному 12 жовтня 2018 року, ДП «АНТОНОВ» через шість місяців після активації контракту...

Опубликовано Антонов Пятница, 12 октября 2018 г.

Як повідомлялося, українські авіабудівники відновлюють масштабну програму з виробництва літаків Ан-158, котра була фактично призупинена через розірвання співпраці з Росією. Зараз у цехах "Антонова" стоять 10 планерів цієї машини.

Відео Держпідприємство "Антонов" презентувало авіаперевізникам літаки Ан-148 та Ан-158

Українські літаки для українських авіакомпаній. Держпідприємство "Антонов" презентувало сьогодні авіаперевізникам Ан-148 та Ан-158. Чи літатимемо ми вже за кілька років на вітчизняних літаках – дізнавалася ТСН. 

Держпідприємство "Антонов" презентувало авіаперевізникам літаки Ан-148 та Ан-158

Залиште свій коментар

Вибір редакції