В Україні падає актульність Facebook: куди йдуть користувачі

В Україні падає актульність Facebook: куди йдуть користувачі

Google

Обертів серед користувачів набирає Instagram.

Компанія Facebook втрачає українських користувачів. Популярність соцмережі падає в великих обласних центрах нашої країни.

Про це повідомляє комунікаційне агентство plusone.

За даними аналітиків, за останні пів року аудиторія Facebook в Україні не змінилася — сервісами соцмережі продовжують користуватися 16 млн осіб. Водночас майже наздоганяє Facebook застосунок Instagram: ним користуються вже 15 млн українців.

"Україна залишається в трійці лідерів серед сусідніх країн і великих європейських держав з проникнення в Instagram. За проникненням в Facebook Україна як і раніше випереджає Німеччину, Молдову, Білорусь і Росію", — розповіли в агентстві.

Instagram поступово витісняє Facebook в Харківській області (42% проти 35%), в Одеській області (47% проти 43%), в Запорізькій області (39% проти 36%). Водночас практично з рівною кількістю застосунками користуються користувачі Київської та Дніпропетровської областей.

"Facebook зменшив частку користувачів більш ніж 6% в Дніпропетровській області. Медіанний приріст проникнення Facebook в регіонах склав менше 2%, а Instagram — більше 4%", — додали в агентстві plusone.

Нагадаємо, що Служба безпеки України закликала всесвітньо відомі компанії Apple і Google заборонити на території України російську соціальну мережу "Вконтакте".

Як повернути сторінку Facebook, якщо вас зламали

Як повернути сторінку Facebook, якщо вас зламали
Наступна публікація