В Україні почали по-новому маркувати "кіно для дорослих"

Відтепер система налічує три категорії перегляду кіно та відеопродукції.

Відсьогодні,  6 травня,  в Україні набула чинності нова редакція Системи візуальних позначок із індексом кіно та відеопродукції залежно від аудиторії, на яку вона розрахована.

Відповідне рішення № 306 від 10 березня 2016 року опубліковане у виданні "Офіційний вісник України".

Відтепер Система налічує три категорії перегляду кіно та відеопродукції: без позначки категорія І – без обмежень (загальнодоступна); категорія ІІ – перегляд неповнолітніми глядачами рекомендується разом з батьками (особами, що їх замінюють) або з відома батьків (осіб, що їх замінюють); категорія ІІІ – перегляд рекомендується тільки повнолітніми глядачами.

У цьому регуляторному акті вказано, що фільми із позначками "12+" і "16+" можуть демонструватися у будь-який ефірний час із обов'язковою наявністю цих позначок упродовж усього показу. Фільми третьої категорії із позначкою "18" дозволено транслювати з 22 години до 6 ранку.

Також телерадіоорганізаціям забороняється розповсюджувати й анонсувати програми та передачі, які можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та юнацтва, крім як протягом ефірного часу в добовому відрізку з 23.00 до 6.00 та на каналах із обмеженим доступом. 

Крім того, передачі, які поєднують аудіо- та візуальну інформацію і які містять інформацію, що може завдати шкоду фізичному, психічному або моральному розвитку дитини, повинні бути позначені спеціальними графічними попередженнями (символами), які показують упродовж всієї передачі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: