Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створили спільноту для захисту дітей від насильства власних батьків

До створеної групи, окрім поліцейських, входять психологи, юристи та волонтери.

В Одесі співробітниця патрульної поліції створила групу "Захист прав дітей", яка відшукує дітей у важких ситуаціях і допомагає їм, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Жінка-коп Зоя Мельник майже щодня стикається з покинутими, побитими чи залишеними дітьми, яких б`ють, морять голодом, знущаються та навіть вбивають власні батьки та матері. Маленькі беззахисні – не можуть покликати на допомогу і залишаються сам на сам із страшними обставинами та байдужим суспільством.

ВідеоНасильство над дітьми: поліцейський розповіла, як захистити наймолодших

Зоя Мельник – співробітник патрульної поліції Одеси. За три роки своєї служби вона стала свідком безліч випадків насильства над найменшими. Дітей б`ють, морять голодом, знущаються та навіть вбивають власні батьки. Жінка створила спільноту, аби допомагати найменшим українцям і захищати їхні права.

Насильство над дітьми: поліцейський розповіла, як захистити наймолодших

Саме тому поліцейська створила спільноту, щоби допомагати найменшим українцям і захищати їхні права. Зараз спільнота об`єднує психологів, юристів, поліцейських і  волонтерів. Ці люди відшукують дітей у важких ситуаціях і допомагають їм. 

Нагадаємо, раніше на Івано-Франківщині батьки звинуватили виховательку дитсадка у побитті дітей. У дитсадку наполягають, що у відомих адміністрації випадках діти отримали пошкодження самі, зокрема, під час ігор.

Залиште свій коментар

Вибір редакції