Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні від нового коронавірусу померли вже 28 медиків

В Україні від нового коронавірусу померли вже 28 медиків

В Україні від початку пандемії захворіли на новий коронавірус 3833 медики.

В Україні на ранок 21 травня внаслідок ускладнень від  нової коронавірусної хвороби COVID-19 померли вже 28 медичних працівників.

Про це йдеться у оновлених даних Центру громадського здоров'я України.

"Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 579 людей, з них 28 медпрацівників. Серед померлих переважають особи віком від 50 років", - йдеться у повідомленні.

В Україні від початку пандемії захворіли на новий коронавірус 3833 медики, з них на амбулаторному лікуванні перебувають 3132 медпрацівники, 701 медичному працівникові знадобилась госпіталізація, 22 з них були на ШВЛ.

Загалом в Україні вже підтверджено 19 706 випадків інфікування коронавірусом, з них 6227 людей одужали. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 476 випадків.

Нагадаємо, що медики, які ризикують своїм життям у боротьбі з коронавірусом, отримають матеріальне забезпечення та страхові виплати. У середу, 20 травня, уряд виділив 2,2 млрд грн з Фонду боротьби з COVID-19 для Фонду соціального страхування на ці виплати. 

А Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, який передбачає спеціальні виплати медикам, якщо вони отримали інвалідність або померли від нової коронавірусної інфекції. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції