Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні вшановують пам'ять жертв Голокосту

У Дніпропетровську запалили свічки у пам'ять про вбитих євреїв

Шість мільйонів знищених людей, єдиною провиною яких була їхня національність, в Україні вшановують пам'ять жертв Голокосту, йдеться в ТСН.12.00.

У Дніпропетровську запалили свічки у пам'ять про вбитих євреїв. Цього дня 1945 року радянська армія звільнила в'язнів табору смерті в Освенцимі.

"Втрати єврейського народу, його неможливо обчислити. Це не тільки матеріальні втрати, але й кількість ненароджених дітей. Це непоправні людські втрати", - каже керівник відділу музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" Дільфуза Глущенко.

Сьогодні дніпропетровський музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" отримав нові експонати. Це згорток тори та весільне покривало хупа, що пройшли могильово-подільське гетто. Реліквії єврейської родини дивом вціліли до наших днів. Не збереглося лише дорогоцінне каміння, що прикрашало речі. Під час Голокосту на нього буквально вимінювали життя людей.

"Його двічі, будучи дитиною, виводили на розстріл, йому вдалося вижити. І його сім'я і весь єврейський народ своїми життями зробили все, щоб зберегти єврейські традиції, щоб зберегти унікальні експонати, унікальні сувої", - розповідає родич власника експоната Дмитро Свердлин.

Відео В Україні вшановують пам'ять жертв Голокосту

Залиште свій коментар

Вибір редакції