В Україні якість ліків можна перевіряти за допомогою смартфонів

Українка запустила новий стартап.

В Україні почала працювати програма з контролю за якістю ліків, діє вона у вигляді мобільного додатку, повідомляє "5 канал".

Програма дозволяє перевірити справжність ліків та не провести себе фармацевтами-аферистами.

Засновник проекту Наталія Гуран стверджує, що від споживання фальшивих ліків у світі щороку помирає 700 тис. осіб. У більшості летальних випадків винні саме неякісні пігулки. Це і стало основною мотивацією для створення стартапу.

Зазначається, що мобільний додаток діє за допомогою реєстру Міністерства охорони здоров'я. Наразі в програмі зареєстровано майже 13 тис. лікарських засобів. Для того, щоб переконатися в достовірності купленого препарату, необхідно звірити з цим списком дані на упаковці ліків.

База мобільного додатку "Ліки контроль" поповнюється двічі на добу. Також розробники планують залучити в базу більше державних реєстрів за допомогою Міністерства охорони здоров'я.

Раніше повідомляли про два корисні додатки: GEO Apteka та "Збирай валізи". За допомогою мобільної програми GEO Apteka можна швидко знайти аптеку з потрібними ліками. А додаток "Збирай валізи" допоможе зібрати потрібні речі в мандрівку.

ВідеоКорисні додатки, які допоможуть знайти потрібні ліки та зібрати валізу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: