Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні за півроку захворіли на кір близько 6,5 тисяч осіб - Супрун

Очільниця МОЗу пояснила, коли припиняться спалахи хвороби.

Від серпня 2017 року на кір захворіли близько 6,5 тисяч осіб.

Про це заявила виконувач обов’язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун в ефірі "5 каналу".

"Від серпня минулого року захворіло близько 6,5 тисяч осіб. Це досить багато на такий короткий проміжок часу, але спалах зменшується в тих областях, які мали більші захворювання і підвищується в тих областях, де немає високого рівня щеплення", - наголосила вона.

Як приклад таких областей Супрун навела Закарпаття, де зараз підвищується кількість хворих через найнижчий рівень щеплення.

Водночас, за словами очільниці МОЗу, ситуація зі спалахом кору в Україні стабілізувалася.

"Далі йде захворювання, але воно стабілізувалося. На кожному тижні є від 600 до 800 випадків захворювання. Стабілізується в тому сенсі, що воно не підвищується в декілька разів", - пояснила вона, зауваживши, що в Україні припиняться спалахи кору, коли рівень вакцинації буде 90–95%.

кір, інфографіка, вірус
ТСН.ua

Нагадаємо, з початку 2018 року на Закарпатті зареєстровано 242 випадки захворювання на кір. 70% тих, хто хворіє кором, не мають щеплень, і інфекція інтенсивно поширюється серед не щеплених осіб. Найбільше хворіють кором в Ужгородському, Тячівському, Виноградівському районах та Ужгороді. 

22 січня у навчальних закладах Тячівського району Закарпаття оголосили карантин через зростання кількості хворих на кір.

Залиште свій коментар

Вибір редакції