Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні за три роки винесли майже 3 тисячі вироків корупціонерам - Луценко

До бюджету країни повернули 125 млрд гривень.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що за три роки в Україні було винесено 2 тис. 786 вироків корупціонерам, яких за законом має право заарештувати і засудити Генпрокуратура. Про це повідомив він розповів у своїй лекції, присвяченій боротьбі з корупцією, яка опублікована на сторінці у соцмережі Facebook.

За його словами, завдяки арештам корупціонерів, до бюджету України повернули 125 млрд грн.

Луценко уточнив, що в Україні правоохоронними органами були перекриті кілька джерел корупції. До них належать несправедлива процедура держзакупівель, фірми-прокладки та спільні підприємства у "Нафтогазі" та "тіньовий" доступ до ліцензій на видобуток нафти, газу, бурштину, піску.

За словами очільника ГПУ, ці три галузі були реформовані, і отже, можливості для поширення корупції в Україні скоротилися.

Нагадаємо, раніше Луценко заявив, що не буде прогинатися за будь-яку посаду, але і йти у відставку поки не буде.

ВідеоЛуценко та Аваков не прийшли на засідання тимчасової слідчої комісії у справі Гандзюк

Хоча були туди офіційно запрошені. Сьогодні комісія засідала востаннє, у закритому режимі. Свій звіт вона надасть у парламенті до 10 червня. Активістка Катерина Гандзюк померла у київській лікарні у листопаді минулого року, за три місяці до того невідомий облив її сірчаною кислотою.

Луценко та Аваков не прийшли на засідання тимчасової слідчої комісії у справі Гандзюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції