В Україні заборонили трансляцію ще одного російського каналу

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення помітила в ефірі фільми із акторами, які загрожують національній безпеці України.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення виключила російський телеканал "Комедия ТВ" з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні.

Про це повідомили у прес-службі регулятора.

"Національна Рада 21 січня виключила з переліку програм, які згідно з чинним вітчизняним законодавством і Європейською конвенцією про транскордонне телебачення дозволені для ретрансляції в кабельних мережах України, російський телеканал "Комедия ТВ", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час моніторингу ефіру телеканалу було зафіксовано фільми з участю осіб, які загрожують національній безпеці України.

До того ж на каналі показують рекламу, яка не адаптована до вимог українського законодавства.

Нагадаємо, раніше Нацрада з телерадіомовлення заборонила трансляцію на території України каналів: "Первый канал. Всемирная сеть", "РТР-планета", "Россия-24" і "НТВ-Мир", "TVCI", "Россия-1", "НТВ", "ТНТ", "Петербург-5", "Звезда", "РЕН-ТВ", "Life News", "Russia Today", "РБК-ТВ", "Історія" (ВГТРК), "365 дней", "24 Техно", "Мир 24", "Многосерийное ТВ" та "Иллюзион+" через те, що вони займаються російською пропагандою, спотворюють дійсність і є інструментом маніпуляції громадською думкою, що використовується країною-агресором.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: