В "Укроборонпромі" розповіли, коли перейдуть на стандарти НАТО

Порошенко поставив завдання вивести оборонно-промисловий комплекс України у п'ятірку світових лідерів.

Державний концерн "Укроборонпром" до 2020 року максимально перейде на стандарти НАТО і розроблятиме новітні різновиди техніки із залученням світових партнерів.

Про це йдеться у програмі розвитку українського оборонно-промислового комплексу "Український щит", зазначено в повідомленні концерну.

 

"Сьогодні ми вже можемо задовольняти потреби української армії. Український солдат отримує сучасну техніку і зброю вітчизняного виробництва, яка не поступається імпортній", – сказав гендиректор концерну Роман Романов.

Також він розповів, що планується реструктуризація та об'єднання українського ОПК, вертикальна інтеграція виробництв і вихід у нові сектори, наприклад, кібербезпеку. Розвиватиметься й експортний потенціал.

"Президент поставив перед нами завдання вивести оборонно-промисловий комплекс України у п'ятірку світових лідерів, і ми впевнено прямуємо цим шляхом", – наголосив Романов. 

Нагадаємо, у 2015-му році державний концерн "Укроборонпром" виготовив сотні одиниць бронетехніки, а його чистий прибуток склав понад півтора мільярда гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: