Вбивство Шеремета: МВС відкрило для ознайомлення матеріали досудового розслідування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці заявляють, що в результаті досудового розслідування зібрано достатньо доказів для оголошення підозри у вбивстві Шеремета та обрання запобіжних заходів Кузьменко, Антоненку та Дугарь.

Всі матеріали досудового розслідування щодо вбивства журналіста Павла Шеремета доступні для ознайомлення стороні захисту підозрюваних. Так, 38 томів матеріалів розслідування щодо підозрюваних музиканта, ветерана АТО Андрія Антоненка, лікаря Юлії Кузьменко та військової медсестри Яни Дугарь виділені в окреме провадження.

Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

"Досудове розслідування за фактом умисного вбивства Павла Шеремета тривало 1402 дні. Матеріали провадження налічують понад двісті томів: 38 томів – стосовно трьох підозрюваних, більш як 200 – щодо встановлення інших фігурантів, організаторів та замовників цього злочину", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці заявляють, що в результаті досудового розслідування зібрано достатньо доказів для оголошення підозри у вбивстві Шеремета та обрання запобіжних заходів Кузьменко, Антоненку та Дугарь.

Процесуальний керівник у кримінальному провадженні виділив матеріали досудового розслідування стосовно підозрюваних в окреме провадження. А відтак, відповідно до ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України, ухвалили рішення про відкриття матеріалів стороні захисту.

”Підготовлено копії усіх матеріалів досудового розслідування підозрюваним і захисникам у кримінальному провадженні. Адвокати можуть ознайомитися з ними в робочі дні як у Головному слідчому управлінні Національної поліції України за адресою: м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10, так і спільно з підозрюваними в ізоляторі тимчасового тримання Головного управління Національної поліції у місті Києві за адресою: місто Київ, провулок Косогірний, 7”, - додали в МВС.

Відео Адвокати підозрюваних у вбивстві Шеремета не мають можливості ознайомитися з матеріалами справи

"Аваков відкрий докази". Під таким гаслом сьогодні під міністерством внутрішніх справ провели акцію-брифінг адвокати підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Вони заявляють, що слідчі вже закінчили  досудове розслідування, але не дають їм можливості ознайомитися з матеріалами справи.  

Адвокати підозрюваних у вбивстві Шеремета не мають можливості ознайомитися з матеріалами справи

Раніше повідомлялося, що на підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Riffmaster Антоненка у СІЗО вчинявся тиск.

Залиште свій коментар

Вибір редакції