Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибух на заводі в Сумах: на підприємстві "знайшли" винного

Офіційне слідство поки що від коментарів утримується.

Потужний вибух на сумському підприємстві, де виготовляють ковпачки для пляшок, спричинив не верстат, як думали спершу, а вентиляційна труба. За фактом порушення техніки безпеки та травмування 10 робітників поліція порушила кримінальне провадження, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Поки що ми не можемо сказати, що стало причиною вибуху, поки не буде вивчена документація підприємства і не прийдуть результати експертиз", - наголосив спеціаліст відділу комунікацій управління Національної поліції в Сумській області Володимир Кузьменко.

Відео Санавіацією відправили до Харківського опікового центру двох потерпілих під час вибуху на заводі у Сумах

Їхній стан дуже важкий. Трагедія сталася у суботу на українсько-італійському підприємстві, яке виготовляє кришечки на пляшки. За словами потерпілих, розірвалася труба, що вела від верстата, і одразу почалася пожежа. Постраждало 10 працівників, 6 досі під наглядом медиків. 

Санавіацією відправили до Харківського опікового центру двох потерпілих під час вибуху на заводі у Сумах

Керівництво заводу від коментарів утримується, а в пресрелізі повідомляє, що у цеху того дня велися лабораторні вимірювання, і виконував їх працівник іншої організації. Його і вважають винним: "Під час проведення цих робіт внаслідок порушення техніки безпеки працівником сторонньої організації… відбулося прорізання отвору у технологічному каналі, що і призвело  до загорання та вибуху".

Закутаний в ковдри чоловік, якого медики заносять до швидкої, і є той самий хімік-аналітик, що прорізав трубу і брав екологічні проби. До реанімації він потрапив разом з інженером з охорони праці, яка, вочевидь, була поруч у момент вибуху і спостерігала за вимірюваннями. Нині обох важких потерпілих санавіацією доправлять до Харківського опікового центру. 

Нагадаємо, 28 вересня у Сумах стався вибух на заводі, де виготовляють пробки для пет-пляшок. За попередньою інформацією, вибухнув один зі станків, після чого почалось займання. Як відомо, постраждали 10 людей.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

Залиште свій коментар

Вибір редакції