Військові частини повітряних сил ЗСУ привели у бойову готовність

Відбудуться заходи з перевірки. 

Майже всі бойові військові частини Повітряних сил Збройних Сил України приведені у бойову готовність з метою перевірки готовності до виконання завдань за призначенням. Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

Відзначається, що під час виконання цих заходів здійснюється призов на навчальні збори резервістів оперативного резерву першої та другої черг, аби доукомплектувати вказані військові частини до повних штатів.

"Особлива увага у ході зборів приділяється спроможності військових частин організовано прийняти особовий склад запасу та організації всебічного забезпечення. Також з резервістами буде проведено низку занять з індивідуальної підготовки", - йдеться у повідомленні. 

У військових частинах Повітряних Силах Збройних Сил України проходять перевірочні збори З метою перевірки питань готов...

Опубликовано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 11 сентября 2017 г.

Нагадаємо, раніше на  базі аеродрому бригади тактичної авіації імені Петра Франка на Хмельниччині розпочалась перша фаза міжнародних навчань Rapid Trident-2017. У заходах братимуть участь до 2,5 тисяч українських воїнів і військовослужбовців країн-партнерів. 

ВідеоНавчання 14 країн в Україні: військові Канади та США розповіли, як воювати за стандартами НАТО

Залиште свій коментар