Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ВМС України готуються отримати шість нових кораблів

Усі вони будуть вітчизняного виробництва.

Протягом останніх двох місяців 2019 року український флот поповниться трьома кораблями місцевого виробництва, а в наступному році надійде ще три судна. Про це заявив заступник міністра оборони з питань євроінтеграції Анатолій Петренко, повідомляє Радіо Свобода.

Таку інформацію урядовець озвучив під час офіційної церемонії прийняття двох американських катерів класу Island, які Сполучені Штати Америки передали Україні. Також Військово-морські сили України офіційно прийняли пошуково-рятувальне судно "Олександр Охрименко", яке передало комунальне підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба".

"Таких успішних історій має бути більше, а результати повинні бути більш вагомими. І це не просто слова. Уже до кінця цього року ми плануємо завершити випробування і ввести до складу Військово-морських сил ще три бойові кораблі від національного виробника. Щонайменше така ж цифра в наших планах і на 2020 рік. Для цього є і політична воля, і державні ресурси", – зазначив Петренко.

Також восени стало відомо, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів переговори з надзвичайним та повноважним послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном щодо закупівлі патрульних катерів для прикордонників. Однією з найбільш прийнятних для співробітництва є пропозиція французької компанії ОСЕА. Основна вимога – локалізації будівництва та залучення українських виробників у проект оновлення парку патрульних катерів.

Відео Україна вимагає від Росії віддати кораблі, на яких рік тому захопили моряків

Українське МЗС направило російській стороні ноту з вимогою вказати координати українських катерів "Бердянськ", "Нікополь" та буксира "Яни Капу", які рік тому захопили і обстріляли російські військові. Про це сьогодні заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко. За словами чиновника, українська сторона будь-якої миті готова забрати ці кораблі.

Україна вимагає від Росії віддати кораблі, на яких рік тому захопили моряків

Залиште свій коментар

Вибір редакції