"Я не знаю, хто викрав суддю Чауса і де він перебуває" - Кулеба

"Я не знаю, хто викрав суддю Чауса і де він перебуває" - Кулеба

УНІАН

Адвокат Чауса в Україні припускає, що викрадення могли організувати наші спецслужби.

Колишній український суддя Микола Чаус, про нібито викрадення якого повідомили ще у квітні 2021 року, записав відеозвернення, у якому заявив, що з ним все в гаразд, він перебуває в безпеці і його ніхто цьогоріч не викрадав. Наразі у МЗС не знають, де перебуває суддя.

Про це в інтерв'ю Радіо НВ заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Я не знаю, хто викрав суддю Чауса. Я не знаю, де він перебуває. Я знаю, що є правоохоронні органи в Україні, є правоохоронні органи в Молдові, спецслужби в обох країнах теж є, нехай вони працюють з цією темою. Моя задача політична - не дозволити третій країні, а саме Російській Федерації, розсварити Україну і Молдову на цій темі", - наголосив Кулеба.

За його словами, міністр закордонних справ Молдови також поділяє це переконання. Тому керманичі відомств наразі працюють над позитивним порядком денним між країнами:

"Росія підтримує Додона, колишнього президента Молдова, ми підтримуємо Майю Санду, нинішню президентку Молдови. Йде боротьба, війна в Молдові за дискредитацію і послаблення рейтингу Майі Санду, ми стоїмо на її боці. Нам потрібна європейська демократична Молдова. В Молдові які ЗМІ і Telegram-канали найбільше розкручують тему українсько сліду в справі Чауса? Проросійські. Росія стратегічно зацікавлена в тому, щоб - перше, ослабити Майю Санду напередодні виборів парламентських. І друге, щоб розсварити Україну і Молдову. Це ж очевидна історія", - пояснив Кулеба.

Новини України: міністр закордонних справ відреагував на відеозвернення судді Чауса

Новини України: міністр закордонних справ відреагував на відеозвернення судді Чауса

Нагадаємо, Чаус записав нове відео і пообіцяв передати матеріали на своїх "викрадачів". Екссуддя каже, що роками збирав рукописні записи стосовно "впливових осіб в Україні". 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Наступна публікація