Яценюк: опозиція бойкотуватиме вибори по закону

Яценюк: опозиція бойкотуватиме вибори по закону

Яценюк: опозиція бойкотуватиме вибори по закону / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Якщо вся опозиція відмовляється від участі у виборах їх неможливо провести, заявив Яценюк.

Якщо опозиція проігнорує вибори, то їх провести буде просто неможливо.

Про це повідомив лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк, коментуючи заяву лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка про недоцільність ігнорування виборів.

"Моя позиція однозначна: в тому випадку, якщо буде прийнятий закон, який підписаний трьома керівниками фракцій, так званою більшістю, це буде означати ні що інше, як призначення виборів в Україні", - сказав політик.

"Опозиція тут єдина, щодо даного законопроекту... Ми висловили необхідність того, щоб закон не змінювали під ситуацію. Останнє рішення Венеціанської комісії засвідчило, що вона на нашому боці", - уточнив він.

При цьому Яценюк заявив, що "у тому випадку, якщо вся опозиція відмовляється від участі у виборах їх неможливо провести".

"Тому що неможливо сформувати навіть комісії. Тому що така стаття закону. Єдиного закону. В тому випадку, якщо фракції опозиції не будуть подавати своїх кандидатур до складу комісій, вибори провести неможливо", - запевнив політик.

"Нажаль, в опозиційному таборі є різні люди. Є такі, що просто хочуть отримати мандат за будь-яких обставин. Є такі, які не готові боротися. Є ті, яким ще треба зараз подумати над своєю роллю і місцем", - додав він.

Коментуючи недовіру до "Фронту змін" з боку представників опозиційного табору, викликану чутками про фінансування партії провладними бізнесменами Ринатом Ахметовим чи Дмитром Фірташем, Яценюк заявив: "Я дуже хочу чітко зазначити, що з жодним з цих людей у мене немає жодної співпраці".

"Моя позиція дуже жорстка: партія не продається, виборці не продаються і совість моя також не продається", - додав він.

Читайте також:

Яценюк: Вибори в Україні не визнає навіть Росія

Опозиція не піде на вибори-2012 єдиним списком

Яценюк нацькує на Януковича місцевих депутатів

Яценюк відхрестився від наміру очолити опозицію

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація