Опозиція не піде на вибори-2012 єдиним списком

Опозиція не піде на вибори-2012 єдиним списком

Опозиція не піде на вибори-2012 єдиним списком / Фото: AFP

Щоб набрати більше голосів, опозиційні сили підуть на наступні парламентські вибори двома колонами.

Опозиційні партії не формуватимуть єдиний список кандидатів у народні депутати на парламентські вибори 2012 року, заявив народний депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк.

"Йдучи одним списком, опозиційні сили набирають завжди менше голосів, ніж кожна опозиційна партія окремо. Про це свідчать соціологічні дослідження, а також практика в країнах Європи. Щоб набрати більше голосів, опозиційні сили підуть на наступні парламентські вибори двома колонами", - наголосив Яценюк.

За його словами, після виборів опозиційні сили об'єднаються у парламенті.

"Наше завдання - набрати 226 голосів у Верховній Раді, непідвладних Віктору Януковичу. Це дасть можливість відновити баланс влади в Україні. Опозиція реально зможе впливати на розвиток країни", - зазначив Яценюк.

За його словами, наразі опозиційні партії координують свої дії, у них з'явилася спільна ідеологія проти президента Віктора Януковича та дій української влади за останні два роки.

Раніше Яценюк сказав, що бачить себе лише з БЮТ. На його думку, це всі парламентські партії, які сьогодні здатні сформувати більшість у Верховній Раді.

Як повідомлялось, згідно з опитуванням, Партія регіонів, а також партії ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Фронт Змін", "Сильна Україна", Комуністична партія проходять у Верховну раду наступного скликання.

Читайте також:

В Раді заговорили про перенесення виборів на 2015 рік

Яценюк готовий пожертвувати виборами заради Тимошенко

Яценюк бачить себе лише з БЮТ

За місце у наступній Раді регіонали платять по 10 мільйонів

У наступну Раду пройде три нових партії

Майже половина українців не бажає ходити на вибори

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Результати виборів до Ради
Наступна публікація