Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У наступну Раду пройде три нових партії

Згідно з опитування, в першу трійку потрапили Партія регіонів , "Батьківщина" і Фронт Змін. У другу трійку - КПУ - 4,6%, "Сильна Україна" і "Свобода".

Партія регіонів, а також партії ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Фронт Змін", "Сильна Україна", Комуністична партія проходять у Верховну раду наступного скликання, згідно з опитуванням центру соціальних досліджень "Софія".

Згідно з повідомленням, респондентів запитали, за яку партію або блок вони б проголосували, якби вибори до парламенту пройшли найближчими вихідними.

У повідомленні вказується, що в першу трійку потрапили: Партія регіонів - 17%, "Батьківщина" - 12,2%, Фронт Змін - 8%.

У другу трійку, згідно з дослідженням потрапили: КПУ - 4,6%, "Сильна Україна" - 4,5% і "Свобода" - 3,9%.

Зазначається, що не пройшли б до парламенту, згідно з результатами опитування, партія УДАР Віталія Кличка - 2,7%, Народна партія/Блок Литвина - 1,7%, "Наша Україна" - 1,4%, Громадянська позиція і Народна Самооборона - по 0,6%, Народний Рух України, "За Україну!", ПСПУ - по 0,4%, Комуністична партія робітників і селян, СПУ, УНП - по 0,3%, "Єдиний центр" - 0,2%.

За інші партії проголосувало б 1,3%, проти всіх - 13,9%, важко відповісти - 8,7%, а не брали б участь у виборах - 16,6% опитаних.

Дослідження проводилося з 21 по 27 травня, в його рамках соціологи опитали 2 020 респондентів віком від 18 років, що проживають в усіх регіонах країни. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Раніше, згідно з опитуванням центру "Софія", яке проводилося на початку лютого, в Раду б пройшли: ПР - 22,8%, "Батьківщина" - 13,3%, "Фронт змін" - 7,5%, "Сильна Україна", - 6,9%, "Свобода" - 3,8%.

Читайте також:

Колишні спонсори БЮТ підуть на вибори за списками Партії регіонів

Литвин і Вітренко покинуть свої партії заради виборів

Новий закон про вибори вкраде половину голосів українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції