"Сильна Україна" допоможе оздоровити японських дітей

Активісти партії прийняли рішення запросити у свої сім'ї 100 японських дітей, що втратили дах, для тимчасового проживання і оздоровлення на українських курортах.

"Сильна Україна" готова прийняти на оздоровлення дітей з Японії, постраждалих від стихійного лиха, що обрушилося на цю країну 11 березня. З такою ініціативою виступила Запорізька обласна організація партії Сергія Тігіпка.

21 березня депутати Запорізького обласної та міської рад від "Сильної України" прийняли рішення запросити у свої сім'ї 100 японських дітей, що втратили дах, для тимчасового проживання і оздоровлення на українських курортах.

"Ми, як і весь світ, приголомшені подіями в Японії. Тисячі людей загинули або пропали без вісті, десятки і сотні тисяч залишилися без житла. В результаті землетрусу пошкоджена атомна електростанція у Фукусімі. Нам, українцям, що пережили Чорнобильську катастрофу, добре зрозумілі переживання японців. Свого часу весь світ надавав допомогу нашим дітям-чорнобильцям, зараз у нас є прекрасна можливість відповісти взаємністю", - заявив керівник фракції "Сильна Україна" в Запорізькій міськраді Валерій Еделєв під час прес-конференції у Запоріжжі.

Активісти партії домовилися про оздоровлення японських дітей на базах відпочинку Бердянська, Приморська (б/в "Берізка"), Приазовського району, смт Кирилівки (Азово-Сиваський заповідник, б/в "Золотий берег").

Запорізька обласна організація партії підготувала відповідне звернення до посла Японії в Україні пана Тадаші Ідзава.

Ініціативу колег із Запорізької області вже підтримали севастопольські, полтавські, львівські і хмельницькі "сильноукраїнці".

Читайте також:

Неподалік від аварійної "Фукусіми" стався новий землетрус

ЗМІ з’ясували особи добровольців-камікадзе, які ліквідовують аварію на "Фукусімі"

Японські тварини через стрес після землетрусу почали обжиратися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: