Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Свобода" подала до суду на комуніста за порівняння з фашистами

"Свобода" подала до суду на комуніста, який назвав партію фашистською з фашистськими політиками, які є "нелюдами та ублюдками".

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" подало позов до Печерського районного суду Києва з приводу наклепницьких висловлювань нардепа від Комуністичної партії Олександра Голуба.

Як повідомили свободівці, Олександр Голуб 13 травня 2011 року у телепередачі Шустер Live заявив, що "ВО "Свобода" є фашистською партією з фашистськими політиками, прихильники ВО "Свобода" є нелюдами та ублюдками, ВО "Свобода" та її фашистські політики є ініціаторами провокацій у Львові 9 травня".

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає визнати недостовірною та такою, що порочить ділову репутацію ВО "Свобода", інформацію, яка міститься у висловлюваннях Голуба.

Як підкреслюють у партії, ВО "Свобода" не має жодного відношення до фашизму, а проведення такої аналогії є некоректним, оскільки у програмі ВО "Свобода", яка затверджена ХХ З'їздом Всеукраїнського об'єднання "Свобода" 24 травня 2009 року та зареєстрована наказом №1470/5 Мін'юсту України 12 серпня 2009 року, відсутня фашистська ідеологія.

Також "Свобода" вважає, що слова одіозного політика мають провокативний характер та принизили честь і гідність сотень тисяч членів партії та її прихильників.

Читайте також:

"Свобода" відмовилася від маршу в Одесі на честь засновника ОУН

У Києві пограбували офіс "Свободи"

У Львові через заворушення 9 травня заарештовано депутатів від "Свободи"

Львів готується до повторення подій 9 травня

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції