Як отримати необхідну на ринку праці спеціальність?

Згідно зі статистикою з сайту blog.pfi.com.ua, дипломи отримані у вищих навчальних закладах України не авторитетні для сучасних роботодавців.

Вища освіта - важлива частина життя кожної сучасної людини. Вступаючи до університету, абітурієнт бажає отримати заповітну професію, що буде гарантувати наявність високооплачуваної роботи та безтурботне майбутнє. Однак, отримавши диплом, випускник не може себе реалізувати як гарний робітник. Червоний диплом, багаторічні навчання в університеті - все марно, через те, що теоретичні знання не підкріплені практичними навичками та вміннями.

До 70% безробітних в Україні мають вищу освіту.

Згідно зі статистикою з сайту blog.pfi.com.ua, дипломи отримані у вищих навчальних закладах нашої країни не авторитетні для сучасних роботодавців. Як в цьому випадку вчинити? Кращим варіантом цієї проблеми, є отримання якісної освіти в тих ВНЗ, диплом яких не купиш в переходах метро, в університетах з міжнародним рівнем акредитації, де кваліфіковані викладачі готують справжніх професіоналів своєї спеціальності. Відправившись здобувати знання за кордон, студент побачить іншу систему освіти, по іншому подивиться на процес навчання і викладення. Випускники, які отримали вищу освіту в закордонних країнах з сертифікатом міжнародного зразка, будуть дуже потрібні роботодавцям. Співробітника такого рівня, прагне найняти на роботу кожна міжнародна організація. 

3 країни з найкращою системою освіти

  1. США - лідер за рівнем вищої освіти. Десятки кращих вищих навчальних закладів цієї країни, змушують мільйони абітурієнтів ночами вчити англійську, щоб успішно скласти вступні іспити. Не дарма, США називають країною можливостей: по закінченню університету, у випускника є всі шанси пройти стажування в престижній американській компанії та залишитися назавжди в Америці.
  2. Великобританія - країна, яка має попит серед охочих не тільки отримати якісну освіту, а й досконало опанувати англійську мову та отримати заповітну роботу. Навчальні заклади світового рівня щорічно випускають тисячі висококваліфікованих фахівців.
  3. Німеччина - лідер в Європі з вищої освіти. Університети держави пропонують особливу методику навчання, виходячи з первинних задатків кожного студента, по закінченню якого, виш пропонує проходження практики в найкращих компаніях країни. Випускники, які добре себе проявлять, мають великий шанс на офіційне працевлаштування.

Переваги освіти за кордоном:

  • високий рівень освіти, що у майбутньому дозволить стати висококласним фахівцем;
  • практика в престижній компанії. Кожен міжнародний університет співпрацює з елітної організацією, що гарантує студенту гідну практику і можливість подальшого працевлаштування;
  • розширення кола знайомств. Знайомства з потрібними людьми - відмінний бонус освіти за кордоном. Кожен студент заведе безліч друзів із різних куточків світу, що істотно поповнить коло його знайомств.

За матеріалами: blog.pfi.com.ua

Залиште свій коментар