Єврокомісія назвала умови для виділення Україні 600 млн євро

Про це повідомив комісар Європейського Союзу з питань розширення та політики сусідства Йоганнес Ган.

У четвер, 21 квітня, комісар Європейського Союзу з питань розширення та політики сусідства Йоганнес Ган на прес-конференції в Києві заявив, що Єврокомісія готова виділити Україні другий транш у розмірі 600 млн євро за умови виконання певних умов.

Про це повідомляє УНІАН.

"Що стосується макрофінансової допомоги, ми готові рухатися вперед, готові надати другий транш макрофінансової допомоги у розмірі 600 мільйонів, але якщо будуть виконані ті умови, які залишилися", - наголосив Ган.

За словами Гана, Україна має продовжувати співпрацювати із Міжнародним валютним фондом впродовж перших 100 днів. Крім того, країна повинна прийняти закон про енергетичного регулятора та зняти заборону на експорт деревини.

Єврокомісія також готова виділити 90 млн євро на реформу держслужби. Однак, своєю чергою, Верховна Рада теж має впровадити відповідний закон.

"Необхідно продовжити реформу державної служби. Ми готові підтримати реформу державної служби, і для цього Європейський Союз надає бюджет у розмірі 90 млн євро. І тому важливо, щоб уряд упродовж перших 100 днів спільно з Верховною Радою повністю забезпечив виконання закону про державну службу і також прийняв відповідну стратегію реформ і план дій", - наголосив Ган.

Нагадаємо, у середу, 20 квітня, Єврокомісія запропонувала скасувати візи для українців. Жодних додаткових умов в оприлюдненому на сайті установи документі немає. За висновками моніторингу комісія підтвердила, що всі поставлені перед Україною критерії досягнуті. Тепер цю пропозицію Єврокомісії ще деякий час узгоджуватимуть між країнами-членами ЄС та на рівні Європарламенту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: