Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ювіляр Патон прийшов привітати зі 100-річчям НАН України

І установа, і її керівник народилися в один і той самий рік.

Президент Національної академії наук України Борис Патон упершее з’явився на публіці після святкування власного сторіччя. Очолювана ним установа теж відзначила  свій  ювілей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Українську академію наук засновано 1918 року за указом гетьмана Павла Скоропадського.  Патон її очолює вже 56 років поспіль, і полишати крісло поки що не має наміру. Кого б хотів бачити своїм наступником – не каже. Чергове переобрання президії  має відбутися за два роки. "Академія працює, і ми з академією працюємо. І будемо працювати, на  майбутнє у нас – праця, праця, праця. Без науки нема держави", - заявив він.

Як повідомлялося, за тиждень до свого столітнього ювілею Борис Патон привітав лауреатів державної премії України в галузі науки та техніки. Її отримали цьогоріч 17  науковців.

ВідеоНаціональна академія наук України відзначила 100-річний ювілей

Борис Патон вперше з'явився на публіці після святкування власного 100-річчя. НАН засновано 1918 року за указом гетьмана Павла Скоропадського. Борис Патон академію наук очолює вже 56 років поспіль і полишати пост поки немає наміру. 

Національна академія наук України відзначила 100-річний ювілей

Залиште свій коментар

Вибір редакції