З одеського села, де по-звірячому вбили 8-річну дівчинку, виганяють всіх ромів

Місцеві розповіли, що вже тривалий час терплять знущання від представників ромської громади, яка облаштувалася у їхньому селі близько трьох років тому.

Місцевий депутат Ізмаїльської райради Юрій Шишман провів переговори з ромською громадою в селі Лощинівка Одеської області, де була вбита 8-річна дівчинка.

У результаті переговорів вдалося прийти до згоди, що у понеділок, 29 серпня, з 9 до 11 ранку правоохоронці утворять для ромів коридор, аби вони могли безперешкодно вивезти свої речі, залишити свої будинки і виїхати з села, повідомляє кореспондент ТСН.uа Марія Мороз.

Місцевих жителів попросили не бути присутніми під час цього процесу. Люди погодилися, проте не всі задоволені тим, що ромам дозволяють так просто піти.

Місцеві розповіли, що вже тривалий час терплять знущання від представників ромської громади, яка облаштувалася у їхньому селі близько трьох років тому. Вони зайняли близько дев'яти будинків, і у кожному проживало від 10 до 15 осіб.

За словами місцевих, роми постійно влаштовували грабежі, розповсюджували наркотики, знущалися над дітьми, не нехтували й здирництвом. Вбивство дівчинки стало останньою краплею для жителів села, і призвело до справжнього повстання проти такого сусідства.

У неділю, 28 серпня, в Лощинівці відбулося народне віче, на якому селяни вимагали вигнати циган з населеного пункту. Напередодні стало відомо про те, що було виявлено труп дівчинки з ознаками насильницької смерті. Правоохоронці виявили на тілі вбитої множинні проникаючі поранення і синці.

Правоохоронці чекають результатів судмедекспертизи, але за попередніми даними, дівчинка також була зґвалтована.

У жовтні їй мало виповнитися 9 років.

За підозрою у вбивстві затримали 20-річного жителя Лощинівки – рома за національністю. Обурені мешканці села великим натовпом пішли громити поселення ромів з наміром вигнати поселенців. Було пошкоджено близько 6-7 будинків, люди покинули оселі ще до погрому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: