Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захід потерпає від повеней: Ізраїль може допомогти підтопленим регіонам України

Захід потерпає від повеней: Ізраїль може допомогти підтопленим регіонам України

Денис Шмигаль подякував Ізраїлю за допомогу.

Постраждалим від руйнівного паводку районам західної частини України, яка кілька днів потерпає від потужної негоди, гуманітарною допомогою готова посприяти влада Ізраїлю.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль написав у своєму Twitter.

Очільник уряду, який сьогодні побув у зоні лиха, каже, що чимало людей на Заході України внаслідок негоди опинилися відрізаними від цивілізації

"На власні очі побачив її жахливі масштаби. Ситуація критична і я вдячний Ізраїлю за готовність надати першочергову гуманітарну допомогу для постраждалих регіонів", - зазначив Шмигаль.

Зазначимо, що 24 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, командувач Національної гвардії Микола Балан, голова ДСНС Микола Чечоткін прилетіли до Івано-Франківської області для координації сил у подоланні негоди. 

Очільник уряду доручив проводити постійний моніторинг гідрологічної обстановки на річках регіону з метою вчасного вжиття запобіжних заходів; організувати всебічне життєзабезпечення постраждалого та евакуйованого населення; наглядати за санітарно-епідеміологічною обстановкою, аби не допустити спалахів інфекційних захворювань через забруднення колодязів.  

До 1 липня 2020 року має бути організоване обстеження зруйнованих та пошкоджених будівель і дорожньої інфраструктури для встановлення розмірів завданих збитків та визначення обсягів коштів, необхідних для їх відновлення; постраждале населення має отримати фінансову допомогу від держави. 

Як повідомлялось раніше, західну Україну накрила стихія, внаслідок рясних дощів вулиці міст та сіл опинились у воді. Сотням людей довелось залишити свої будинки, зокрема з села Верховини на Прикарпатті зараз триває евакуація людей.

Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Наразі відомо про трьох жертв стихії. 

У Мережі з'явилося відео наслідків паводків в Івано-Франківській області. 

Відео Повінь на Закарпатті: сусіди привозять заблокованим у підтоплених хатах стареньким хліб 

Мешканці місті Галич та прилеглих сіл Івано-Франківської області згуртувалися і самі організували допомогу постраждалим мешканцям. Зокрема, люди винайняли автомобіль, закупили хліб та розвозять його стареньким. Тим часом самі мешканці, рятуючись від великої води, ховаються на горищах.  

Повінь на Закарпатті: сусіди привозять заблокованим у підтоплених хатах стареньким хліб 

Залиште свій коментар

Вибір редакції