Захисники тварин врятували ведмедицю-пенсіонерку від голодної смерті

Дата публікації
Перегляди
1675
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захисники тварин врятували ведмедицю-пенсіонерку від голодної смерті

Люди врятували буру Ірину від людей і дали їй щасливу старість

Волонтери забезпечили ведмедиці гідну старість у природному парку "Синевир".

Захисники тварин на Хмельниччині врятували від смерті буру ведмедицю Ірину, йдеться в сюжеті ТСН.

Буру Ірину перевезли у Національний природний парк "Синевир" на Закарпатті. Історія клишоногої сумна і дуже схожа на долі багатьох ведмедів у неволі.

Тварина голодувала і через байдужість власника могла навіть загинути. Мешкала вона у поганих умовах у парку невеликого містечка.

Ведмедиці на вигляд дають від 23 до 30 років. Хоча скільки їй насправді достеменно невідомо. У клітці місцевого парку вона сиділа з 80-х років минулого століття.

Ще донедавна вона мала сусіда Ігоря - гімалайського ведмедя-красеня. Та рік тому, кажуть люди, її товариш не витримав людських знущань і помер з голоду.

Клишоногу Ірину, можливо,теж не оминула б доля товариша по неволі, та бура ведмедиця таки дочекалися порятунку. Коли про неї дізналися захисники тварин, жахнулися від умов її утримання.

"Кинулося в очі, що немає настилу на клітці і просто ведмедиця ходить по прутам залізним, провалюється. Їсть скислу кашу. Там була кормушка з цвіллю всередині. І дуже сморід виходив з цього місця жахливий,тут і не прибиралося", - розповідає жахи існування ведмедиці волонтер Олена Голубнича.

Доглядальник тварини Михайло заперечує слова волонтерів. Мовляв, у ведмедиці їжі було вдосталь, та й піклувався він про Ірину.

Сам власник ведмедиці прощатися з Іриною не прийшов. Та й, кажуть, чоловік уже давно просив екологів забрати у нього тварину, яка йому дісталася ще десять років тому разом з орендованим парком.

Однак оскільки у ведмедиці немає документів, зоопарки прийняти її відмовились

Представник районної екологічної інспекції Андрій Сапоговський розповідає, що півтора роки тому написав заяву в обласне управління з проханням забрати ведмедицю. Але без документів її брати ніхто не схотів.

Прийняти немолоду Ірину погодився Національний природний парк "Синевир", що на Закарпатті. Там уже перебувають на реабілітації четверо ведмедів, врятованих людьми від людей.

Пенсіонерка Ірина хоч на старості поживе у своє задоволення, жартують ветеринари. Щоб тварина витримала цю мандрівку до раю, працівники "Синевиру" вирішили не присипляти її.

У клітку для перевезення Ірину заманили медом і фруктами. Клишонога повірила людям і вирушила назустріч довгожданому щастю. На пенсії життя тільки починається, сказали б вона ТСН, якби могла говорити.

Захисники тварин врятували ще одну ведмедицю

Захисники тварин врятували ще одну ведмедицю

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1675
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація