Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затриманий ексбойовик розповів про катування українських бійців

СБУ провела успішну спецоперацію.

Контррозвідники Служби безпеки України вивели з непідконтрольних українській владі Донеччини цінного свідка військових злочинів, скоєних окупаційними військами, яких підтримує Росія. Затриманий раніше обіймав посаду у так званому "Центрі спеціальних операцій" прокремлівського терористичного угрупування "МДБ ДНР".

Про це йдеться на сайті СБУ.

За інформацією силовиків, ексбойовик був свідком, зокрема, незаконного утримання та тортур українських військових, яких було взято у полон. Потім він вирішив залишити окуповану бойовиками територію, щоб дати покази українській контррозвідці.

"Проведена перевірка підтвердила, що колишній учасник незаконних збройних формувань не брав безпосередньої участі у бойових діях, не вчиняв інших тяжких та особливо тяжких злочинів. Суд, який врахував надану інформацію та допомогу слідству, звільнив його від кримінальної відповідальності", - мовиться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше у Донецькій області в зоні проведення Операції Об’єднаних сил затримано колишнього бойовика так званого батальйону "Заря" терористів "Луганської народної республіки". Слідчі СБ України, зокрема, з’ясували, що чоловік вступив до лав незаконного збройного формування "Заря" у серпні 2014 року. Він пройшов спеціальний вишкіл з бойової підготовки і згодом взяв участь у боях на луганському напрямку. Чоловік також у складі артилерійського розрахунку терористів обстрілював Луганський аеропорт та цивільні об’єкти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції