Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ вивезла на підконтрольну Україні територію колишнього бойовика "ЛНР"

Чоловік ремонтував техніку бойовиків.

Контррозвідка Служби безпеки України  вивезла з окупованої території Луганської області мешканця міста Сорокіне, який добровільно відмовився від співпраці з бойовиками.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Чоловік повідомив, що через матеріальні труднощі вирішив ступити до ремонтної роти так званого «другого армійського корпусу народної міліції ЛНР». там він ремонтував військову техніку бойовиків.

Слідчі СБУ встановили, що він не брав безпосередньої участі у бойових діях та не вчинив інших тяжких злочинів. Колишній учасник збройного угрупування дав свідчення щодо збройної агресії РФ в Україні.

За рішенням суду його звільнено від кримінальної відповідальності. Згідно зі статтею, особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, звільняється від відповідальності.

Як повідомлялося. у Донецькій області колишній бойовик здався правоохоронцям. У "ДНР" він допомагав зводити оборонні споруди на мосту поблизу Карлівки. Потім отримав позовний "Малюк" і заступив на блокпост. У лавах терористів чоловік перебував до липня 2014 року, після чого добровільно залишив бандформування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції