Зеленський створив координаційну раду для протидії коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
2109
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський створив координаційну раду для протидії коронавірусу

Фото: УНІАН

Основним завданням координаційної Ради є моніторинг ситуації та напрацювання пропозицій щодо здійснення заходів проти коронавіруса.

Президент України Володимир Зеленський 16 березня своїм указом створив координаційну раду з протидії поширенню коронавірусу COVID-19.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

В документі йдеться проте, що з метою посилення захисту населення, невідкладного здійснення заходів щодо протидії поширенню COVID-19 в Україні, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України постановлюється:

"Утворити Координаційну раду з протидії поширенню COVID-19 як консультативно-дорадчий орган при президентові України, основним завданням якого є моніторинг ситуації та напрацювання пропозицій щодо здійснення ефективних заходів, спрямованих на протидію поширенню. COVID-19 в Україні".

Зазначається, що координаційна рада має право:

  • одержувати в установленому порядку від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій інформацію, документи та матеріали;
  • запрошувати на засідання та заслуховувати інформацію представників міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, керівників державних підприємств, установ та організацій з питань, що належать до її компетенції.

Нагадаємо, у Чернівецькій області 16 березня новий коронавірус підтвердили ще у двох осіб. Інфекцію діагностували у жінок.

Від 12 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

13 березня в Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу - померла 70-річна мешканка Радомишля Житомирської області, яка їздила до Польщі. Вона протягом останніх двох тижнів вела дуже активний спосіб життя. У місті нині ввели надзвичайний стан, дезінфікують місця, де перебувала жінка, а також обстежують осіб, з якими вона контактувала.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2109
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація