Журналісти знайшли безліч нестиковок у справі Павличенків

Журналісти знайшли безліч нестиковок у справі Павличенків

Слідство і реальні свідчення розходяться щодо справи Павличенків / Фото: 061.ua

І захист, і свідки, і відеокамери говорять про те, що Павличенки навряд чи могли вбити суддю.

Адвокат Дмитра і Сергія Павличенків Тетяна Шевченко вважає, що вбивство судді Сергія Зубкова відбулось не так, як про це повідомлялось раніше.

Про це йдеться у програмі "Українські сенсації".

Якщо припустити, що речі справді підкинули, і, зважаючи на безліч нестиковок, показання свідків, характер поранень та розповідь самого Павличенка, злочин могли скоїти, як каже адвокат, так: "Прийшли вбивці до під'їзду, один піднявся нагору, інший зайшов за ним у ліфт".

Жінка із дочкою, які стали свідками вбивства, намагалися поїхати разом із Зубковим у ліфті, проте чоловіки їх не дочекалися. Щойно ліфт рушив, жінка почула звуки боротьби та крики. Тобто вбивство було скоєно ще під час руху ліфту, а не на сьомому поверсі, як чомусь розповідав на зізнанні Павличенко.

"Згідно висновку експерта, ножові рани в шию були нанесені особою, якщо вона правою рукою наносила, то тією особою, яка стояла за спиною, а за спиною могла стояти та особа, яка разом з ним зайшла в ліфт. Мені здається, що, коли ліфт піднявся на 7 поверх, то потерпілий вже лежав на 7 поверсі, тому що була дуже велика кровотеча", - сказала Шевченко.

У свою чергу, свідок Наумець бачив, що дверцята ліфту були залиті кров'ю, а вимазати їх можна, коли двері зачинені, тобто виключно під час руху.

Після вбивства, залишивши візок та речі, вбивці не поїхали на автомобілі. Машини, скоріш за все, взагалі не було під будинком. Таке припущення підтверджують і показання свідків, які бачили, що вбивці бігли в бік приватного сектору. Про це говорять і результати роботи кінологів – собака справді повів далеко.

Однак, на проспекті Науки, 18 сліди злочинців загубились – тобто саме тут убивці могли сісти в автівку, вважають журналісти. Проте згідно з вироком суду: нікуди ніхто не біг, а Павличенки сіли в джип, який спочатку зухвало припаркували біля будинку Зубкова. Далі вони нібито перевдяглися, пішки пройшлися округою, викидаючи документи Зубкова. І це все при тому, що суддя мешкав у ста метрах від міліцейського відділку.

Тим не менш, їх ніхто не бачив, а машину не зафіксувала жодна з камер спостережень, так само як і самих Павличенків.

Цю ж інформацію підтвердив і заступник прокурора Києва Сергій Софієв.

Українські сенсації. "Павличенки. Справа Честі"

Українські сенсації. "Павличенки. Справа Честі"

Повʼязані теми:

Наступна публікація