Дефіцит в енергосистемі! Будуть відключення!

Дефіцит в енергосистемі! Будуть відключення!

Через підвищення температури, в Укренерго заявляють про дефіцит у енергосистемі. За прогнозами синоптиків, нас очікує п’ять днів спеки тому енергетики прогнозують і зростання споживання на 10-12 відсотків, адже громадяни та підприємства стали більше користуватися кондиціонерами. Тож від 19 серпня знову почнуть працювати графіки відключенні світла.    

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie