Хлопчаче тріо "Авіатор" вперше зняло кліп без дівчат

Хлопчаче тріо "Авіатор" вперше зняло кліп без дівчат

Хоч і знімали відео на пісню про кохання. Зйомки кліпу проходили у занедбаній будівлі Київської малої опери.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie