Мером Маріуполя став Вадим Бойченко
У Маріуполі вночі оприлюднили офіційні результати місцевих виборів. Міським головою обрали представника Вадима Бойченка. На вибори він ішов як самовисуванець. До міської ради пройшли три партії, а не дві, як показували екзит-поли. Більшість за опозиційним блоком. Він матиме 45 депутатів.