На Донеччині затримали міліціонера-перевертня
Капітану міліції зі Слов’янська закидають співпрацю з бойовиками Гіркіна. Керівник міліції Донеччини В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що затриманий під час окупації Слов’янська співпрацював із бойовиками так званої ДНР, організовував будівництво оборонних споруд сепаратистів.