Новини України: в Одесі знайшли американський канабіс у привезеному авто
Американський канабіс знайшли в Одесі. На несподівану знахідку прикордонники натрапили під час огляду авто. Автомобіль "Фольксваген" прибув до України в контейнері зі США. Коли його оглядали, службовий пес почав гавкати. Після цього прикордонники в багажнику помітили 50 грамів канабісу. Його вилучили й передали митникам.