Одеситам доведеться рятуватись від бомб у підвалах та паркінгах

Одеситам доведеться рятуватись від бомб у підвалах та паркінгах

Оскільки бомбосховищ у місті немає. Про це журналістам розповіли військові, які розпочали інспекцію всіх бункерів міста. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie