У Харкові вандали познущались над монументом Незалежності
Плями червоної фарби на постаменті першими помітили двірники. Вони й почали зчищати фарбу. Зараз комунальники відмивають постамент, а правоохоронці вже порушили кримінальне провадження за статтею "хуліганство".