У Харкові вандали познущались над монументом Незалежності

У Харкові вандали познущались над монументом Незалежності

Плями червоної фарби на постаменті першими помітили двірники. Вони й почали зчищати фарбу. Зараз комунальники відмивають постамент, а правоохоронці вже порушили кримінальне провадження за статтею "хуліганство". 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie