У Києві презентували «Гвардію»

У Києві презентували «Гвардію»

Це перший український серіал про захисників вітчизни. Олексій Горбунов виконав у військовій драмі головну роль. Актор зіграв кадрового військового на прізвисько Дід, який перетворює добровольців на справжніх розвідників. На телеекранах «Гвардія» з’явиться 23 травня на телеканалі 2+2.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie