Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вагітним француженкам платитимуть за відмову від паління

У Франції, згідно із даними Міністерства охорони здоров'я країни, кожна п'ята жінка палить під час вагітності

У Франції влада вирішила провести експеримент та запровадити грошову компенсацію вагітним француженкам, які відмовляться від паління. Про це пише "Укрінформ" з посиланням на Madame Figaro.

До участі в експерименті запросили жінок, термін вагітності яких від 4,5 місяців та які палять щонайменше 5 цигарок на добу. Для початку таку ініціативу запровадять у 17 лікарнях Франції.

Ініціатором такого експерименту виступає управління лікарень міста Парижа і Національний інститут онкології. Видання повідомляє, що жінки перебуватимуть під наглядом лікарів, які спеціалізуються на проблемах, пов'язаних із тютюнопалінням. Після кожного візиту до лікаря, вагітна, яка відмовилась від шкідливої звички, буде отримувати купони, які діятимуть в основних мережах супермаркетів та магазинах для дітей та дому.

"Один візит до фахівця даватиме жінці від 20 євро. Якщо жінка відмовиться від паління, то нарахована сума може сягнути 300 євро. Відсутність нікотину в організмі жінок перевірятиметься за результатами аналізів", - зазначають у виданні.

У Міністерстві охорони здоров'я Франції заявляють, що кожна п'ята вагітна жінка у країні палить.

Нагадаємо, різка відмова від паління має більший ефект, ніж поступове зменшення кількості цигарок, що викурюються. Такого висновку дійшли британські науковці. Заради експерименту вчена Нікола Ліндсан-Хоулі та її колеги розділили 697 осіб, які палять, на дві групи. Кожна з груп в один день почала відмовлятися від цигарки по-різному. Представники одної різко перестали курити, члени ж другої групи готувалися до моменту відмови від цигарок, так званого "дня ікс",  протягом двох тижнів, поступово скорочуючи вживання. Через чотири тижні після "дня ікс" виявилося, що 49%  представників першої групи відмовилася від куріння. Однак, з групи, де відмова була поступовою, кинули палити 39% учасників експерименту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції