Ретроградний Меркурій у 2021 році: дати та вплив 

Ретроградний Меркурій у 2021 році: дати та вплив 

Фото: ТСН.ua

Ретроградним Меркурій буде тричі цьогоріч. 

У 2021 році Меркурій буде ретроградним тричі:

  • 30 січня - 21 лютого;
  • 29 травня - 22 червня;
  • від 27 вересня до 18 жовтня.

Ретроградність - це такий термін, який використовують в астрології, щоб пояснити рух планет у нібито зворотному напрямку для умовного спостерігача з Землі. Ретроградними можуть бути всі планети, окрім світил - Сонця та Місяця. У цей період позитивні якості впливу, які приписують тій чи тій планеті нібито уповільнюються, спотворюються або просто все йде шкереберть.

Розглянемо це на прикладі Меркурія. Меркурій - це планета. яка названа на честь давньоримського бога Меркурія, бога швидкості, посланців, торгівлі та укладення договорів. У грецькій міфології йому відповідає Гермес з сандалями з крилами на ногах

У астрології вважають, що Меркурій - це планета, яка "відповідає" за розум, цікавість, інтелект, інформацію та її обробку. Ця планета допомагає письменникам, журналістам. Її вплив поширюється на дороги, транспорт та комерцію.  Цей хитромудрий бог також пов'язаний з хитрощами, координацією, ошуканством та гнучкістю у всіх сферах. 

А під час ретроградного руху у людей з'являються певні проблеми у тих сферах життя, якими "опікується" Меркурій. Техніка ламається, листи не приходять, комунікація ускладнюється. 

Дізнайтеся більше про ретроградність інших планет у 2021 році та їхній вплив з відповідного календаря

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація