Таропрогноз на 1-7 лютого: що карти нам віщують

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Таропрогноз на 1-7 лютого: що карти нам віщують

ТСН.ua

Карти Таро допомагають зрозуміти власні мотиви.

Оновлена версія карт Таро з'явилася у 1971 році й відтоді розпочався їхній тріумфальний рух світом. Зараз є тисячі й тисячі версій карт Таро, але їхня суть від цього не змінюється, усі вони працюють з архетипами та нашими мріями й бажаннями. Для того, щоб дізнатися більше про власне майбутнє, читайте таропрогноз на 1-7 лютого від езотерикині Олени Кузьмич

Прогноз Таро на кохання та стосунки
Карта тижня "Двійка жезлів" 

Ця карта, яка належить до молодших арканів Таро, розповідає про досягнення, сміливість, бажання й особисту силу. Протягом наступного тижня у стосунках ви можете відчувати всесильність, сміливо відстоювати свою точку зору, демонструвати гнучкість, озвучувати нові ідеї, розширювати нові горизонти та перевіряти судження свого партнера чи партнерки на зрілість. 

У стосунках ви отримали своєрідний карт-бланш на їхнє "прокачування". Нині ви можете сказати та зробити те, на що раніше були не здатні. Проте не варто поринати в гордість. Варто бути обережними зі своїми словами у коханні. До того ж,настав час брати ініціативу у свої руки. 

Прогноз Таро на роботу та кар’єру
Карта тижня "Шістка жезлів"

Цю карту тарологи називають картою перемоги. Вона свідчить про перемогу, нагороди, визнання. Це означає, що на роботі ви опинитеся в епіцентрі уваги, а перемоги будуть довгоочікуваними. Не забаряться й хороші новини. Проте не варто піддаватися спокусі "перекроїти" всіх під себе. Тяжку працю буде завершено і ви пожнете її плоди. Єдине, що може завадити вам зараз, це гордість, яка заважатиме дивитися правді у вічі та відноситиме трохи далі від реальності.

Якщо довго займатися самомилуванням, то можна добряче забитися, падаючи з вершини. Так, можна стати переможцем, але забути про почуття інших людей. Водночас ви повністю заслуговуєте на свій тріумф і нагороду. 

Прогноз Таро на фінанси
Карта тижня "Шістка пентаклів" 

Ця карта повідомляє про щедрість, рішучість, повагу та вміння дарувати. Вона нагадує про пошук поваги та симпатії, підтримки у фінансовій сфері. Хтось отримає свій виграш, а хтось піде ні з чим. Саме від вас залежить, що ж буде далі. Проте не варто бути великодушним зі всіма. 

"Шістка пентаклів" радить розібратися у своїх мотивах, бажання та справжніх потребах. Адже ми всі хочемо отримати вигоду й рухатися далі. Настав час зірвати пелену ілюзій, яка заважає вам рухатися далі, адже іноді, начебто отримавши вигоду, ми чимало втрачаємо. 

Читайте також:

Наступна публікація