Багатодітна мати самотужки доглядає за важкотравмованим в зоні АТО сином

Сергій Гриненко після кулі снайпера вчиться заново сидіти і говорити в шпиталі. 

Багатодітна мама, в якої п'ятеро синів, виходжує тяжкотравмованого напівпаралізованого бійця АТО. Із її синів двоє - у зоні АТО. Нині один із них, Сергій Гриненко після кулі снайпера вчиться заново сидіти і говорити в шпиталі. Двоє менших школярів, поки мама зі старшим, господарюють у сільській хаті. Жінка перебуває у розпачі, як зібрати всі довідки й отримати статус учасника бойових дій, коли треба бути постійно поруч із пораненим, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Валентина Миколаївна все починає спочатку з дорослим важкопораненим в АТО сином. Навідник танка 92 бригади на війну пішов добровольцем. Сергій Гриненко до цього працював газовиком в Іванкові на Київщині. У серпні цього літа наскрізна куля снайпера тяжко травмувала череп і мозок бійця під Старогнатівкою.

Із такими травмами не виживають. Понад два місяці Сергій провів у реанімації. Медики зробили диво, нині рана почала гоїтися, проте він і досі напівпаралізований: зліва кінцівки не працюють і права нога теж.

Мама поруч із сином і вдень і вночі. Іще один син теж у зоні АТО, під Маріуполем. Удома на господарстві залишилися найменших двоє - дев'ятикласники Максим і Денис звикають жити без мами. Зізнаються, що довелося навчитися вставати рано вранці, заздалегідь до школи, до якої їм іще їхати шкільним автобусом.

Нині хлопці готуються, як травмованого старшого брата забирати додому, у хатинку без газового опалення. Заготовлюють дрова, поки їм вистачає лише на половину зими.

Страшим братом Денис і Максим пишаються, оскільки Сергій не злякався піти на війну.

ВідеоБагатодітна мати сама виходжує важко травмованого напівпаралізованого бійця АТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: