Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля Пісків оборону тримають священник і поет-репер

Військові пишаються своїми колоритними побратимами.

Фронтові дороги перетворилися на непролазну багнюку. У хвилини затишшя бійці укріплюють й утеплюють власні шанці, згадують молитви та воєнний реп, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дорога через посадку, одразу й не збагнеш, що саме тут проходить лінія оборони біля знаменитих Пісків. Усі позиції українського підрозділу глибоко під землею, на поверхні лише його символ – мертва коров’яча голова. Це не шанці – це справжній підземний  лабіринт, на поверхню виходять лише бійниці з грізними кулеметами. Десь там, у пітьмі, вояки відпочивають після довгих чергувань на спостережних пунктах.

Відео Фронтові дороги перетворилися на непролазну багнюку

У хвилини затишшя наші бійці укріплюють й утеплюють власні шанці, згадують молитви та воєнний реп. Усе це на власні очі бачила і чула ТСН.  

Фронтові дороги перетворилися на непролазну багнюку

Саме ця позиція славиться двома бійцями – святим отцем, який служить простим солдатом, і "Титомиром" – хлопцем, який пише під землею реп. Пишна борода та добрі очі – він просто виринає з пітьми, схожий на перших християн, які жили ще у печерах. Отець Сергій прийшов у військо як капелан, але так прикипів до цього підрозділу, що й лишився. "Я тут з хлопцями, і їсти варю, і за кулеметом стою", - каже він.

Отець Сергій зняв рясу, у ній незручно воювати, і ходить у камуфляжі. Але про те, що він священник – не забуває: "Я перед боєм молюся і після бою молюся, тому ще для мене найголовніше – щоб наші хлопці лишалися живими і неушкодженими". "Титомир" – теж місцева знаменитість. Кілька днів тому його дивом  не підстрелив ворожий снайпер – двічі підряд промахнувся. "Виходжу на двір, чесно кажучи, в туалет, так і тут над вухом просвистіло два рази", - розповів він.

Війна надихнула хлопця писати вірші. А щоб звучало модніше, він підбирає ритм і  перетворює їх на реп. За кілька метрів від "Титомира" вже у своєму ритмі читає молитву  отець Сергій. Біля підземного вівтаря  він молиться за здоров’я своїх побратимів і перемогу українського війська. Вояки вже розуміють – швидкої перемоги не буде, і у цих підземеллях їм доведеться тримати оборону ще не один місяць, так само, як і прочитати не одину молитву.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції