Бойовики "ДНР" вирішили повернути Донецьку колишню назву

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На свята разом із чинною назвою терористи використовуватимуть "Сталіне".

Бойовики "ДНР" вирішили під час заходів, приурочених до свят, використовувати разом із назвою міста Донецьк стару радянську назву – Сталіне.

Відповідний "указ" підписав ватажок "ДНР" Денис Пушилін.

"Ухвалюю встановити символом міста Донецька найменування "місто Сталіне", що використовується разом із найменуванням "місто Донецьк" під час проведення республіканських і міських заходів, приурочених до пам'ятних дат в історії "ДНР" і міста Донецька, пов'язаних із Великою Вітчизняний війною", - йдеться в тексті указу.

Як зазначається, назва "Сталіне" буде використовуватися на 9 травня - День Перемоги, 22 червня - День пам'яті і скорботи, 8 вересня - День визволення Донбасу.

Місто отримало назву Сталіне 1924 року на честь Леніна. "Виконком вважає, що символом, що характеризує нашого великого вождя тов. Леніна - буде "Сталь" і вирішив назвати м. Юзівка - містом Сталіним", - вказано у документі засідання Пленуму Юзівського Окрвиконкому від 8-го березня 1924 року.

Нагадаємо, раніше бойовики "ЛНР" вирішили перейменувати Луганськ на святкові дати. Поруч із назвою Луганськ використовуватиметься і радянська назва Ворошиловград.

Залиште свій коментар

Вибір редакції